wtorek, 7 stycznia 2014

Przyjaźń damsko-męska istnieje !


Dziś na blogu poruszymy temat przyjaźni.. Przyjaźni, jakże trwałej i wspaniałej ! Przyjaźni, odwiecznej i na zawsze ! Przyjaźni, szczerej, zapierającej dech w piersiach.. Wspólne spacery, o zachodzie słońca, wspólne treningi i przepiękne cudne chwile ! <3

...

Hahahah ! DOBRE ! Nie, nie to nie tak ! Ich przyjaźń opiera się na wzajemnym wkurzaniu się oraz ignorancji. :) Ahh, a więc pora wyjawić Wam sekret .. pamiętacie ten filmik :

Taaak.. a więc, tak na prawdę to nie była taka "świetna zabawa" w zwykłe ganianie.. ;P Owszem była zabawa.. - dla Kaji. Dino żądał krwi !

Kaja uświadomiła sobie, że gdy lekko zdenerwuje Dina (wcale nie tak lekko xd) to ten zacznie ją gonić :DD No ale co.. Dino się wybiegał, zrzucił kalorie, a Kaja miała frajdę. No ale co jeśli Dino dogoni Kaję? Hmm, małe prawdopodobieństwo :) 


W każdym bądź razie, jak to się mówi, "kto się czubi, ten się lubi !" .. albo odwrotnie .. NIE WAŻNE !3 komentarze:

 1. Te zdjęcie jest magiczne ! :D Kocham je *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. my z Baddy'm dosyć sporo czasu w tył bardziej spacerowaliśmy samotnie,potem zaczęły się coraz to nowsze znajomości i nowsze i nowsze.oczywiście piękne też jest spotkać psa w parku,w lesie,na łące GDZIEKOLWIEK który chętnie pobawi się z Baddy'm lecz najpiękniejsze jest poznać osobę,która ma tak samo jak ja całą głowę w psie. *O* ja poznałam tak Olę i Nera,spacerujemy prawie codziennie,spacery spacerami a obie się zżyłyśmy,a psy z sobą.

  pozdrawiamy gorąco
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah, skąd ja to znam... ;D Na naszym osiedlu mieszka taka sunia malinois, która jest od Rudziamłodsza o rok i zawsze chce się z nim awić gdy go spotka - Rudi zawsze przyjmuje zaproszenie, mimo, iż owczarek go podgryza, co czasem sprowokuje go do warknięcia ;D
  Na zdjęciu wyglądają psiska jak prawdziwi przyjaciele ;3
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń