niedziela, 19 stycznia 2014

Spacer na 6+ !

Witajcie ! Chłodno, zimno, błoto wszędzie.. komu w taki dzień chce się iść na spacer ?
A Nam się chce ! Zorganizowałyśmy z Karolą (Kajowy) pierwszy grupowy spacer w Żarach. Zrobiłyśmy wydarzenie no i w ten sposób trochę osób się zebrało :) Zaczęliśmy o 11 i zrobiliśmy około 10 km ! Przyszło sporo osób, jednak i tak spodziewałyśmy się większego tłoku. No cóż nie każdemu taka pogoda pasuje. Psy w lesie szalały nie które na smyczach inne bez. Wszystko poszło na prawdę sprawnie i ładnie biorąc pod uwagę to, że kompletnie nie wiedzieliśmy gdzie iść :D
Parę osób zabrało pieski ze schroniska.
Dinek wiadomo na smyczy, a raczej lince, bo pieso głuchnie jak biega i węszy, ale i tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Zawołałam go dwa razy na co on po chwili na namysłu przybiegł do mnie wesoło :) Bardzo się pilnował ogółem. Obróżka nie zawiodła, wszystko się ładnie trzyma, a nawet jest czyściutka czego o piesku niestety powiedzieć się nie da. Dzień po prostu idealny i oby takich więcej ! Dino bardzo ładnie się z psami dogadywał, nie tworzył konfliktów.

Może wieczorem dodam do tego postu jeszcze krótki filmik z dzisiejszego dnia, robiony przez Karolą i Kaję :)) Na następne takie spotkanie zapraszamy już na początek lutego ! :))

7 komentarzy:

 1. uhu ale ekipa,zazdroszczę Wam ! </3

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, zazdrość, ja też kcem musiało być super <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety na spacerki chodzę sama... zazdroszczę :D

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje spacery wyglądają; Fado+ ja, nie ma nikogo kto by chciał z nami
  i swoim psem pospacerować. Zazdroszczę wam takiej ekipy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super grupowy spacer :D u mnie niestety nie ma tak, że pies bawi się z innym :/

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas jest pewna psia szkoła, która organizuje czasami dogtrekkingi po naszych tarnowskich górach. Czasami coś nie wypala... Albo nie ma chętnych, albo są a czasu nie ma =(
  Planuję od dłuższego czasu sama coś zorganizować, lecz nie mogę się za nic zabrać =P
  Lecz obiecałam sobie, że w okresie wiosna/lato rozruszam naszych znajomych psiarzy i u mnie w okolicy zorganizuję jakieś przyjacielskie zawody obedience/sztuczke/agility/frisbee =)

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń